مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان جناب اقای دکتر سیدبهروز نهضتی برگزار شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم معارفه رئیس دانشگاه پیام نور استان گلستان  با حضور دکتر فیصل حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور،روسای مراکز و واحدها،  مدیران  استانی و کارکنان دانشگاه امروز در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور استان برگزار شد.
در این مراسم دکتر سید بهروز نهضتی  به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان  معرفی و از خدمات دکتر شهریاری تقدیر به عمل  آمد.
دکتر فیصل حسنی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و تبریک هفته قوه قضائیه با اشاره به چالش‌های پیش روی دانشگاه پیام نور عنوان کرد: امروزدانشگاه پیام نور با  بیش از 700 هزار دانشجو ، 15 هزار کارمند عضو هئیت علمی بعنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور و یکی از دانشگاه های بزرگ از راه دور جهان به لحاظ اهداف، چشم انداز و ماموریت های علمی، فرهنگی و آموزشی خود موفق عمل نموده، وباید به سمت فعالیت های بنیادی وکارهای تحقیقاتی وپژوهشی  حرکت کنیم تا به منابع پایدار برسیم.
دکتر نهضتی،  رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان  نیز با اشاره به اینکه مسئولیت ها امانت هستند ومن از همین امروز در فکر پس دادن این امانت  خواهم بود گفت: تغییر ذات زندگی است وهمه چیز همیشه در حال تغییر است واختلاف نظر و سلیقه ها طبیعی است وباید این اختلاف نظرها را در مسیری قرار بدهیم که به نفع دانشگاه انجام شود.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین قبلی، از تمامی همکاران خواست تا انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را گوشزد نموده و با ارائه راه حل های مناسب در اجرای سیاست های دانشگاه به مسئولین یاری رسانند.
در پایان این مراسم نیز به پاس قدردانی از زحمات «دکترقربان شهریاری » رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان گلستان، لوح سپاسی از سوی «دکتر رستمی ابوسعیدی » رئیس دانشگاه پیام نور کشور، به وی اهدا شد، و پس از آن حکم  «دکتر سید بهروز نهضتی» به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان گلستان قرائت و به وی اهداء شد.
گفتنی است دکترسید بهروز نهضتی،  استادیار  رشته اقتصاد  دانشگاه پیام نور، ریاست دانشگاه پیام نور مرکز گنبد را در سوابق اجرایی خود دارد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما